Adminka tohto blogu má 10.11. narodeniny :) Bola by rada keby ste aspoň vy jej niečo darovali (Myslí nejaký diplom,poviedku alebo podobne n_n) Arigatou :)

Love the Beach

4. listopadu 2010 v 21:06 | Sora Uchiwa™ → Raven |  Jednorázovky

"aw,je strešně hořko"...řekla dívka s červenýma vlasma."Jo,to je"..řekla dívka která měla zrzavě a hlavne krásne vlasy." "Hele nesťažujte si pořád,je krásne venku a vy tady ješte dospávate!!"..řekla dívka která měla hněde oči."Jo"..Odpovědely tý dvě slečny."Hele,jsem tady návšteva a vy tady ješte pochrapujete"..řekla opěť dívka se hnědýma očama."Jo,jo Endy my už jdeme"..dve dívky jse hnaly do koupelne se upravit,i když se jím moc nechtelo."Anako ?"..řekla dívka se červenýma vlasma."Jo ? Kioshi."zeptala jse slečná s jménem Anako."Co
budeme dnes delat ?"..Zeptala jse druhá dívka která má jmeno Kioshi."Jdeme přece na pláž.,nepamatuješ si ?"..Zeptala jse s úsměvem Anako."Ty jse nějak tešíš na ten pláž "..řekla podráždeně dívka se zubnou kefkou v puse."Jo a ty ne ?"..zeptala jse Anako s velkého nadšení."Ani moc ne..".
Endarie zatím připravovala věci na pláž.I raňajky udelala,jen aby jse najedly.I když moc s toho nebudú jist jak je zná."Hele ! poďte už jíst kdy tam chtete jít když to takhle združujete "..řekla naštvane Endaria."No jo už jdeme"..Odfrkla Kioshi,ješte na pul spala a vůbec nechtela na pláž.
O pár minout pozdějí už dojedly a šli jse oblect do plavek.Kioshi měly plavky rozdelený a byly celé růžové s jahůdkama bylo to sladučké a Anako měla oranžové,s modrýma okrajama."Zavolám Midori Yoshi,jo ?"..řekla Animex Anako."Jo"..odfrkla Kioshi. "Endarie ?! poď jsi dát plavky"..kríkla z druhé izby Kioshi."Jo už jdu"....Endaria jsi dala plavky které byly bíle s modříma pružkama. "Hotovo,Midori jde snáma "..Řekla s nadšením Animex Anako."Ale sní jse sejdeme,až u pláži"..dořekla Anako."Tak jo no jdeme teď tam"..řekla s úsmevem Endarie.
Tak holky jse vidaly na cestu k pláži....
O pár minút už tam byly."Midori !!"..Skrikly všechni a skočily na ní."Jak jse máš ? dávno sme te nevidely"..řekly všechny na jednou."Ehm...holky ? nejsem tady sama"..řekla strápnene Midori Yoshi."Jo ?"..zeptala jse Kioshi a udeřila pohled na kluka který měl sivý vlasy a fialové oči."Hele ? budeme kámoši ?"..řekla perverzne Kioshi."No jo"..řekl Suigetsu."Hele pracky prič od mého miláčka"..řekla Midori."Jo,jo,ja jsem sním chtela bát jen kámoška"..řekla Kioshi a pozesmála sa."Hele kam jsi půjdeme sednout ?"..řekl červenovlasý kluk druhým klukum."Nevím kam chccete"..řekl blonďatéj kluk.Traja klucy přešli hned vedly Kioshi,Endarie & Anako."Hm,co na ne říkate ?"..zeptala jse Anako."Jo nic moc"řekla Kioshi a jela za nema."Čááwte,chtela bych se zeptat jestli nekdo z vás neví kolik je hodin"..zeptala jse klukú."Jo je 11:00"..řekl rýchle červenovlasý kluk."Ďěkují fešáčik"..řekla ironicky Kioshi a jela za holkama jen jeden z kluku ju zastavil."Nejdeš knám s holkama ?"..zeptal jse
"Jo"..zavolala dívky.Kioshi ležala a Gaara ji natíval krém na opalovaní.Anako a Naruto jse máčaly ve vode.Endaria a Sasori jse hrály s lútkama.Midori a Suigetsu ležely a opalovaly."Jdeme dneska k mě ok ?"..zeptala jse Kioshi která ležela na břichu."Jo"..Odpovedel Gaara.

Už byla noc a všichni jse sešly u Kioshi doma.Kioshi připravila postele,pití i jídlo,jen aby jse cítila pohodlne.I spravila seznam že kto ským bude spát.Dala jím to a tak šla koukat na film.Po pár minutech šli hrát človeče nezlob se(xD) Hrály tak že kdo bude v domě tak dá tomu pusu,například Kioshi měla červeného pajáce a Gaara měl černého.Gaara už měl jedného v nútry.Tak Kioshi mu musela dát pusu.Už ich to moc nebavilo tak šli spát.
"Naru ?"..zeptala se Anako."Jo ?"..optál jse Naruto."Jsi milý "..zčervenivo řekla Anako.Naruto taky byl červenéj a políbil jí."Ja..tě milují "..řekl Naruto a obímnul jí."Ja tebe taky a moc"..řekly si to svoje a pobozkaly jse.U ních byla noc víšniva i hlasitá.

THE END ...
 


Anketa

Sčítanie ľudu :D

Click

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama